
W programie m.in.: W Orlu powstanie plaża sensoryczna; Koncentratory tlenu dla mieszkańców powiatu wejherowskiego; Powraca Cysterskie Lato Muzyczne.
W programie m.in.: W Orlu powstanie plaża sensoryczna; Koncentratory tlenu dla mieszkańców powiatu wejherowskiego; Powraca Cysterskie Lato Muzyczne.
W Orlu powstanie plaża sensoryczna. Sołectwo wraz z lokalnym Kołem Gospodyń Wiejskich otrzymało na ten cel dofinansowanie.
Kolejne nowości w aplikacji mObywatel. Od 1 lipca można złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego, głosić utratę lub uszkodzenie paszportu, a także sprawdzić swoje dane zameldowania.
Wejherowskie starostwo zakupiło dwanaście koncentratorów tlenu. Sprzęt pozwoli na skuteczne wsparcie osób mających trudności z oddychaniem, głównie seniorów i osób z niepełnosprawnościami.
W Żarnowcu ponownie odbędzie się Cysterskie Lato Muzyczne. Już od najbliższej niedzieli w tamtejszym kościele usłyszeć będzie można muzykę organową.
W programie m.in.: Obiekt rekreacyjno-sportowy gotowy; Dyskutowali o nowoczesnych rozwiązaniach w opiece zdrowotnej; Wakacje na sportowo.
W Wejherowie otwarto boisko do koszykówki i piłki nożnej oraz plac zabaw na Osiedlu Sikorski Park. Obiekt rekreacyjno-sportowy został odtworzony w ramach budowy Węzła Zryw.
lipiec
2014
30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |